30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ETKİNLİKLERİ BÜYÜK BİR GURUR VE COŞKU İLE BU SENE DE KUTLANDI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ETKİNLİKLERİ BÜYÜK BİR GURUR VE COŞKU İLE BU SENE DE KUTLANDI

 

Belediye Başkanımız Sn. İbrahim ZİYREK 30 Ağustos Zaferinin kutlamalarına katıldılar. Başkanımız Sn. İbrahim ZİYREK şunları ekledi:

' Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos zaferinin yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Geçen sene 15 temmuz da yaşanan tarihte örneği az olan hain bir kalkışma yaşadık ve milletçe buna dur dedik. Genciyle yaşlısıyla bu hainlere geçit vermedik vermeyeceğiz. Her zamankinden daha dikkatli , kararlı ve emin adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyor milletimizden aldığımız bu güçlü ve dik duruş ile hainlere göz açtırmıyoruz. Bizler için başka bir vatan yok. Tek bildiğimiz ve zikretiğimiz şey; ya bu toprağın üstü ya bu toprağın altı! İşte bundan sebeptir ki bu milletin tarihi böyle şanlı zaferlerle doludur. Zaferler bizlere haktır helaldir. Bu yolda şehit olan vatandaşlarımızı gazilerimizi minnetle ve dua ile anıyoruz.Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyoruz.'

 

Facebookta Paylaş