Başkanımızdan Binali ŞENGÜL'e Tekerlikli Sandalye Süprizi

Başkanımızdan  Binali ŞENGÜL'e Tekerlikli Sandalye Süprizi

İlçemizin Kırkbeşevler mahallesinde yaşayan engelli vatandaş Binali Şengül, Başkanımız İbrahim Ziyrek’in hediye ettiği akülü araba ile sevindi. 
Başkanımız İbrahim Ziyrek, Nuran Şengül’ün engelli eşi için bulunduğu akülü araba talebini çevirmedi. Geçtiğimiz günlerde bu talebin iletilmesi üzerine Başkanımız İbrahim Ziyrek, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e konuyu bildirdi. Başkan Sekmen’in Belediyemize gönderdiği akülü aracın teslimatı dün yapıldı. Başkanımızın bizzat katıldığı teslimatta Şengül çiftinin mutluluğu yüzlerinden okundu. 


Başkanımız; “ bizler sadece aracıyız Bize iletilen talebi, bizlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e ilettik. Vatandaşımızın bu isteğine kayıtsız kalmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen, kısa süre içerisinde akülü aracı bize gönderdi. Bizlerde bu gün bu mutluluğa şatit olduk” ifadelerini kullandı. 
Yatağından kaldırılarak akülü araca bindirilen binali şengül belediye görevlilerinden kısa bir sürüş eğitimi aldı. Çok mutlu olduğunu dile getiren Şengül, Allah Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’den de Oltu Belediye Başkahı İbrahim Ziyrek’den de razı olsun. Havalar ısınınca kendiliğimden çarşıya gidip gezeceğim” ifadelerini kullandı.

Facebookta Paylaş